E-commerce

Dlaczego

Warto Mieć Biznes E-commerce

W ciągu ostatnich lat, sytuacja na rynku bardzo się zmieniła. Sklepy stacjonarne zostały poszerzone o strony internetowe. Dzięki temu nie tylko poszerzono grono klientów, ale także ekspozycję marki.

Jeśli nie jesteś pewien, jak rozwijać swój biznes, najlepszym wyborem będzie właśnie współpraca razem z nami. Oferujemy szereg niezwykle ciekawych rozwiązań.

Jeśli potrzebujesz nowoczesnej, zoptymalizowanej strony internetowej oferujemy ciekawe pakiety E-commerce.

Wybierz Swój Plan

Kompleksowy Pakiet

Commerce Basic

1999 zł

Sklep e-commerce w podstawowej wersji.

Commerce Pro

2499 zł

Rozszerzona wersja zawierająca optymalizację.

Commerce VIP

3599 zł

Całościowy branding naszej strony internetowej.

Stworzenie Sklepu

Stworzenie sklepu to najważniejszy etap na Twojej biznesowej drodze. Tutaj zaczyna się wszystko. Dlatego warto wybrać nas. Zaczynamy od konfiguracji wybranej domeny, instalacji WordPress. Kolejnym krokiem jest konfiguracja WooCommerce. Przygotowujemy logo, grafiki oraz tekst. Dodajemy i konfigurujemy wybraną ilość produktów. Optymalizujemy produkty i sklep. Gotowe. Czas na kolejny etap.

Rozwój

Stworzenie sklepu to początek. Często wielkie nadzieje i entuzjazm. Najczęściej jednak po pewnym czasie przychodzi kubeł zimnej wody. Strona nie rozwija się, produkt nie pozycjonuje. Dlatego już na początku ustawiamy wszystkie parametry tak, abyś osiągnął sukces. Wykonujemy pozycjonowanie, optymalizację oraz prowadzimy reklamę Adwords.

Co Dalej

Branding i promocja marki do krok dalej. Procesy pozycjonowania oraz reklamy jest jednym z początkowych etapów. Branding to szersze pojęcie. Kryje się za nim cały szereg akcji, opartych na promowaniu marki jak akcje marketingowe z influancerami, promocje na konferencjach czy marketing szeptany.

Potrzebujesz bloga? Stworzymy profesjonalny serwis oparty o szablony WordPress.

CSS

Zaprojektujemy stronę od początku wykorzystując CSS oraz JavaScript.

Wykonaną już stronę internetową warto pozycjonować. To jedno z najważniejszych narzędzie promocyjnych.

Wykonamy klasyczną stronę wizytówkę opartą o szablony WordPress.

Stronę Internetową trzeba optymalizować. Regularnie optymalizujemy strony WWW.

Wspieramy Cię na każdym kroku. Jeśli potrzebujesz więcej, skontaktuj się z nami.

E-commerce nigdzie się nie wybiera. Trend ciągle nabiera w siłę i do 2030 roku aż 90% sklepów przeniesie swoje biznesy do internetu. Tylko i wyłącznie. Dlaczego ty masz być w tyle?

 Prędkość sklepu ma znaczenie. Im szybciej działa, tym większe ma szanse na sukces. Produkt powinien wyświetlić się szybciej niż 0.5 sekundy. Tak szybko podświadomą decyzję podejmuje klient.

 Jednym z najlepszych rozwiązań jest to, aby opowiedzieć historię swojej firmy. Dzięki temu, nie tylko przyciągniemy uwagę klienta ale także poszerzymy jego wiedzę o naszym produkcie i marce.

Oferta technologiczna dla sklepów E-commerce jest niezwykle bogata. W dzisiejszym świecie istnieją dziesiątki platform które oferują możliwość zbudowania sklepu. My uważamy, że WordPress jest idealnym rozwiązaniem. Specjalizujemy się właśnie tutaj.

Coraz większą popularnością cieszy się handel mobilny. Użytkownicy robią zakupy w sieci za pomocą swoich smartfonów. Do końca 2021 r. aż 73% e-handlu odbywało się na urządzeniach mobilnych. Eksperci przewidują, że w kolejnych miesiącach liczby te będą wzrastać

Ten model płatności często wybierają np. klienci sklepów elektronicznych czy odzieżowych. Klient może zapłacić za jakiś czas lub rozłożyć swoją płatność na raty.

Cyberleads.pl

Elitarna agencja grafików, projektantów i sprzedawców. Przemyślane projektowanie – od początku do końca.

Inne

Cyberleads.pl – Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 – 2023