CSS

Dlaczego

Warto Napisać Stronę

Stronę internetową można stworzyć na różne sposoby. Wykorzystując Content Managment System jak WordPress czy Shopify. Jednak nie zawsze jest to dobry wybór. Czasami warto napisać stronę od podstaw wykorzystując nową technologię. Napiszemy dla Ciebie stronę opartą o CSS i Java Script.

Wybierz Swój Plan

Kompleksowy Pakiet

CSS Basic

3599 zł

Projektujemy stronę od początku.

CSS Pro

4799 zł

Rozszerzona wersja zawierająca optymalizację.

CSS Vip

5999 zł

Całościowy rebranding naszej strony internetowej.

CSS

CSS to język programistyczny, dzięki któremu jesteśmy w stanie modyfikować graficznie naszą witrynę internetową. Pozwala on na upiększanie i ulepszanie strony. Projektujemy w języku CSS.

Java Script

Java Script to język programowania, który pozwala nam nadać dynamikę stronie internetowej. Dzięki niemu jesteśmy w stanie nadać jej większej użyteczności. Programujemy w Java Script.

Optymalizacja

Strona gotowa! Jednak nie wszystko się zgadza. Trzeba się upewnić, że wszystko gra. Optymalizacja witryny WWW to konieczność. Od kwestii SEO aż po prędkość i UX.

język służący do opisu formy prezentacji (wyświetlania) stron WWW. Arkusz stylów CSS to lista dyrektyw (tzw. reguł) ustalających w jaki sposób ma zostać wyświetlana przez przeglądarkę internetową zawartość wybranego elementu (lub elementów) (X)HTML lub XML.

UX, czyli User Experiance to jeden z najważniejszych elementów optymalizacji naszej strony internetowej. Dzięki dobrej optymalizacji, klient będzie zadowolony. Dobrze zoptymalizowana witryna to klucz do sukcesu.

Klient ocenia stronę już przez pierwsze 0.5 sekundy od pierwszego wejścia – w tym czasie klient podejmuje pierwszą decyzję odnośnie zakupu naszego produktu. Techniczny aspekt jest więc niezwykle istotny.

Strona postawiona od zera, na autorskim skrypcie ma swoje zalety i wady. Jedną z zalety jest to, że możemy zbudować niemal dowolne figury oraz kształty. Minusem jest kwestia bezpieczeństwa.

Cyberleads.pl

Elitarna agencja grafików, projektantów i sprzedawców. Przemyślane projektowanie – od początku do końca.

Inne

Cyberleads.pl – Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 – 2023