Logo

Dlaczego

Warto Dobrze Zaprojektować Logo

Logo to dusza naszej marki. Dobrze zaprojektowane logo pozwala klientowi wpatrzeć się w naszą duszę – czyli ofertę, wartość biznesową oraz umiejętności. Jednak aby dobrze wykonać logo, trzeba wiedzieć, jak je zaprojektować. Dzięki naszej pasji, otrzymasz doskonałe, przystosowane do witryny logo.

Wybierz Swój Plan

Kompleksowy Pakiet

Powerhouse

299 zł

Logo w podstawowej wersji.

Trinity

359 zł

Rozszerzona wersja zawierająca optymalizację.

Titan

399 zł

Całościowy rebranding naszej strony internetowej.

Koncept

Logo projektujemy w oparciu o wybrany i opracowany z klientem koncept. Przesyłasz nam wytyczne, analizujemy je i wykonujemy pracę. Dzięki takiemu formatowi jesteśmy w stanie szybko osiągnąć zamierzony efekt.

Social Media Kit

Logo bez Social Media Kit to nie to samo. Nasz fanpage na Facebooku czy Instagramie. Projektujemy doskonałej jakości Kit zawierające wymiarowe zdjęcia przeznaczone do ustawienia ich na Social Mediach.

Vector Files

Wraz z wykonanym logiem przesyłamy wszystkie pliki związane z wykonanym projektem. Vector Files oraz 3d Mockup.

Klient ocenia stronę już przez pierwsze 0.5 sekundy od pierwszego wejścia – w tym czasie klient podejmuje pierwszą decyzję odnośnie zakupu naszego produktu. Techniczny aspekt jest więc niezwykle istotny.

Logo jest fundamentem marki. Chyba raczej nie możemy z tym dyskutować. Dobrze zaprojektowane logo generuje pozytywne wrażenie i sprawia, że klient jest zdecydowany kupić.

Character Design to urozmaicenie naszej strony internetowej. Dzięki niemu możemy opowiedzieć historię, co znacznie zwiększy naszą konwersję. Ludzie uwielbiają kiedy opowiadasz im interaktywną historię.

UX, czyli User Experiance to jeden z najważniejszych elementów optymalizacji naszej strony internetowej. Dzięki dobrej optymalizacji, klient będzie zadowolony. Dobrze zoptymalizowana witryna to klucz do sukcesu.

Na projekt logo warto patrzeć w przyszłość pod względem możliwości umiejscowienia go w różnych miejscach. Aby Twoje logo dobrze prezentowało się jako, np.: naszywka na ubraniu, należy sprawić, ażeby był on uniwersalny. Dzięki temu symbol Twojej firmy będzie wyglądał dobrze na wielu powierzchniach.

Cyberleads.pl

Elitarna agencja grafików, projektantów i sprzedawców. Przemyślane projektowanie – od początku do końca.

Inne

Cyberleads.pl – Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 – 2023