Pozycjonowanie

Dlaczego

Czy Warto Pozycjonować Stronę

Pozycjonowanie strony WWW to trudna, niedoceniana i bardzo odpowiedzialna praca. Wymaga się tutaj sporej wiedzy, doświadczenia oraz samozaparcia. Jeśli chcesz dobrze pozycjonować, potrzebna jest strategia i taktyka. My realizujemy obie.

Wybierz Swój Plan

Kompleksowy Pakiet

SEO Master

999 zł

Podstawowy pakiet SEO Master – basic SEO.

SEO Pro

1999 zł

Rozszerzona wersja zawierająca Link Building.

SEO VIP

2599 zł

Całościowy rebranding naszej strony internetowej.

Strategia

Dobrze zaplanowana strategia SEO potrafi czynić cuda. Jeśli wiemy, co robimy - nie tylko uzyskamy więcej ruchu ale także większą ekspozycję naszej marki i jej produkty. Dlatego już na początku trzeba przyjąć odpowiednią strategię i metodykę pracy.

Doświadczenie

Doświadczony zespół SEO potrafi czynić cuda. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto poprowadzi Twoją kampanię - nasz zespół pozycjonuje od lat. Wiemy, co robimy. Budowaliśmy nasze doświadczenie od lat.

Umiejętności

Techniczna wiedza o pozycjonowaniu to zdecydowanie konieczność. Podstawowa wiedza o HTML, CSS i Java Script pomaga w optymalizacji i pozycjonowaniu. Optymalizujemy zgodnie z najlepszą praktyką i doświadczeniem.

Klient ocenia stronę już przez pierwsze 0.5 sekundy od pierwszego wejścia – w tym czasie klient podejmuje pierwszą decyzję odnośnie zakupu naszego produktu. Techniczny aspekt jest więc niezwykle istotny.

SEO to nie jest coś, co wykonać w mgnieniu oka. Wymaga ono ogromu włożonej pracy i nie tylko. Liczy się doświadczenie i pasja.

UX, czyli User Experiance to jeden z najważniejszych elementów optymalizacji naszej strony internetowej. Dzięki dobrej optymalizacji, klient będzie zadowolony. Dobrze zoptymalizowana witryna to klucz do sukcesu.

Budżet indeksowania   to liczba stron jakie Googleboty są w stanie indeksować w określonym czasie. Swój crawl budget możesz sprawdzić w Google Search Console. Tam możesz również wysłać żądanie o zaindeksowanie nowej lub zaktualizowanej podstrony.

Google nie sprzedaje pozycji. Tylko bardzo solidne i przemyślane Kampanie SEO potrafią zrobić różnicę.

Cyberleads.pl

Elitarna agencja grafików, projektantów i sprzedawców. Przemyślane projektowanie – od początku do końca.

Inne

Cyberleads.pl – Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 – 2023